Robus 1000 Kit

Robus 1000 Kit

Nice Robus 1000 Kit

 

Teknik Özellikler  
Giriş Gerilimi                                   ( Hz ) 230V - 50Hz
Motor Çalışma Voltajı                        ( V )  24V
Güç                                              ( W ) 450W
Elektronik Kart Amperi                       ( A )  -
Motor Amperi                                  ( A )  2.3A
Su Geçirmez Özelliği                         ( IP )  44IP
Kuvvet                                           ( N )  900N
Hız                                          ( cm/sn )  28cm / 1sn
Ağırlık Taşıma Kapasitesi                   ( kg )  1000kg
Çalışma Sıcaklığı                 ( °C Min/Max ) -20 ÷ +50
Termik Koruma                               ( °C )  140
Motor Ölçüleri                               ( mm )  330x210x303 h
Motor Ağırlığı                                  ( kg )  13kg

 

AÇIKLAMA;

Nice Robus 1000 Yana Kayar Otomatik Kapı Motoru Yoğun Kullanıma Uygundur. 24 Volt DC Akımla Çalışır. Ayarlanabilir 6 Kademeli Hıza Sahiptir. Bluebus Emniyet Fotoseli Sistemine Sahiptir. Kontrol Ünitesi Üzerindedir. Kendi Fotoseli Dışındaki Fotoselle Çalışmaz. Opsiyonel Olarak PS124 Acil Durum Bataryası Kullanılabilir. Senkronize Çalışabilir. Owiev Ve Solemyo Güneş Enerji Sistemleri ile de çalışabilir. 1000 Kg Taşıma Kapasitesi Vardır. 9-28cm/sn Hıza Sahiptir. Yavaş Başla Yavaş Dur Özelliği Vardır. Engel Tanıma Özelliği Vardır. 

Nice Otomatik Kapı Motorları Raylı Veya Raysız Kapılarda Rahatlıkla Kullanılabilir. Nice Robus 1000 Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapı Motoru Ağırlığı Fazla Olan Hangar Tipi Kapılarda Kullanılabilir. Standartlara Göre Hızlı Kapı Motorudur. Toplu Konut Site Benzeri Çok Daireli Yerlerin Garaj Kapıları ve Bahçe Kapılarında Otomatik Yana Kayar Kapı Motoru Olarak Kullanılabilir. Nice Robus 1000 Otomatik Yana Kayar Bahçe Kapısı ve Garaj Kapısı Motoru Olarak Kullanılır.

Otomatik Geçiş Sistemi OGS, Kartlı Geçiş Sistemi KGS, Parmak İzi Okuma Sistemi, Metal Kütle Dedektörü LOOP Dedektör, Plaka Okuma Sistemi Ve Şifreli Geçiş Sistemlerine Uygundur. Uzaktan Kumanda Alıcısı Kontrol Ünitesi Üzerinde Olduğundan Tüm Nice Kumandaları İle Kontrol Edilebilir. Montaj Esnasında Kit İçerisinden Sınırlı Sayıda Çıkan Nice Smilo SM2 Veya Nice Flo Flo2r-s Uzaktan Kumandaları Çoğaltmak Arttırmak Mümkündür. Engel Tanıma Özelliği İle Fotoselin Görmediği Kör Noktalarda Hareket Esnasında Bir Cisme Dokunursa Bunu Algılar Ve Aksi Yönde Hareket Ederek Cisme Zarar Vermede Uzaklaşır. Tamiri ve Bakımı Kolay, Yedek Parçası Stoklu Bir Üründür. Piyasada Bulunan Motorlara Göre Fiyatı Ucuz Bir Kapı Motorudur. Teknik Servis İle İlgili Bilgi Ve Hizmet Almak İsterseniz Kosifoğlu Yapı Otomasyon Otomatik Kapı Sistemleri Firmamızın İstanbul Pendik’teki Merkez Ofisini Arayarak Montaj, Arıza Ve Yedek İçin Bilgi Alabilirsiniz. 
 
İstanbul İçi Servislerimiz ; Adalar, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eminönü, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu


Yana Kayar Kapı Motorları, Dairesel Kapı Motorları, Bariyer Sistemleri, Garaj Kapıları, Otomatik Kepenkler, Otomatik Panjurlar, Hızlı PVC Kapılar Ve Fotoselli Kapılar İçin Toptan Satış Yapılarak Bayilik Verilir.

Ek Dosyalar